درباره ما | پرشین دانلود منیجر

پرشین دانلود منیجر یکی از نرم افزارهای شرکت‌های تابعه ‎ی پدیده سافت. است که از 1385 در زمینه‎ی تولید اپلیکیشن‌های اینترنتی فعالیت می‌کند. ما تخصص بالایی در زمینه‎ی برنامه‌نویسی شبکه، مشاوره و طراحی سرویس‌ها داریم. جرقه ایده ای  پرشین دانلود منیجر را در سال 1390 توسط دکتر رضا حسین زاده کار خود را آغاز کرد.
باعث افتخار ماست که اعلام کنیم دانلود منیجر ایرانی اخیراً محبوب‌ترین اپلیکیشن شده است و در سراسر جهان بیش از صد میلیون کاربر دارد. خوشحال می‌شویم اینترنت دانلود منیجر را برای مدیریت دانلودهای‌تان امتحان کنید.

دانلود منیجر ایرانی ابزاری است برای دانلود سریع و راحت انواع فایل از اینترنت. پی دی ام قادر است چندین فایل و سگمنت فایل را به‌طور همزمان دانلود کند، با یک کلیک دانلودها را متوقف کند یا از سر بگیرد و دانلودهایی را که در اثر قطع غیرمنتظره‎ی برق یا مشکلات مرتبط با شبکه خراب شده است بازیابی کند. رابط کاربری گرافیکی ساده باعث شده است پی دی ام  کاربرپسند و استفاده از آن آسان باشد.

پرشین دانلود منیجر قادر است، لینک‌های دانلود انواع فایل‌های مدنظرتان را از گوگل کروم، فایرفاکس دریافت کند. سپس، پیام دانلودی نمایش می‌دهد که از طریق آن می‌توانید کنترل بیشتری روی دانلودهای‌تان اعمال کنید.

پی دی ام گزینه‎ی به‌روزرسانی خودکار دارد و هفته‌ای یکبار  در صورت موجود بودن نسخه‎ی جدید را چک می‌کند. وقتی نسخه‎ی جدیدتری موجود می‌شود، پی دی ام پیامی نمایش می‌دهد که در قالب آن، ضمن معرفی همه‎ی ویژگی‌های جدید، توصیه می‌شود نسخه‎ی کنونی‌تان را به‌روزرسانی کنید. همچنین، می‌توانید آخرین نسخه‎ی پرشین دانلود منیجر را با استفاده از ابزار به‌روزرسانی سریع داخلی خود پی دی ام دانلود کنید.

وقتی پی دی ام فعال است، آیکون آن در تسک‌بار دیده می‌شود. وقتی روی آیکون راست‌کلیک می‌کنید، منوی پی دی ام  ظاهر می‌شود. برای خروج از پی دی ام، می‌توانید از منو «خروج» را انتخاب کنید.