قوانین و مقررات

ما به اصول پایبندیم

 

تمام مطالب و محصولات پرشین دانلود منیجر (PDM)، منوط به شرایط و مقرراتی که در ادامه می‌آیند، در وب‌سایت زیر قابل دسترسی هستند:

https://persiandownloadmanager.com

 

 شما با استفاده یا دسترسی به این وب‌سایت با شرایط و مقررات ذکر شده در این سند قانونی موافقت می‌کنید. پی دی ام حق دارد این شرایط و مقررات را تغییر دهد. جدیدترین نسخه‌ی شرایط و مقررات جایگزین تمام نسخه‌های قبلی خواهد شد. شما باید به صورت دوره‌ای شرایط و مقررات را مرور کنید تا از همه‌ی به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید.

 

کپیرایت

اطلاعات موجود در این وب‌سایت توسط کپی‌رایت ©PDM محافظت می‌شود. کلیه‌ی حقوق محفوظ است. تمام محتواهایی که به عنوان بخشی از خدمات اضافه شده‌اند، مانند متن، تصاویر گرافیکی، لوگوها، عکس‌ها، همچنین تلفیق آن‌ها و تمام نرم‌افزارهای موجود در این سایت، متعلق به PDM است و توسط کپی‌رایت و سایر قوانینی که از مالکیت معنوی و حقوق مالکیت حفاظت می‌کنند، محافظت می‌شوند. شما توافق می‌کنید که به کلیه‌ی کپی‌رایت‌ها و سایر اعلان‌های مالکیت یا محدودیت‌های مندرج در این محتواها پایبند باشید و تغییری در آن‌ها ایجاد نکنید.

هیچ بخشی از اطلاعات این وب‌سایت بدون اجازه کتبی قبلی از پی دی ام  به هیچ شکل و با هیچ وسیله‌ای قابل تکثیر نیست؛ به جز مواردی که در اینجا به صراحت مجاز شمرده شده است.

 

استفاده از نرمافزار

نرم‌افزار و اسناد همراه با آن که برای بارگیری در این وب‌سایت قرار گرفته‌ است، کارهای دارای کپی‌رایت PDM هستند. استفاده از این نرم‌افزار تحت نظارت شرایط «توافق‌نامه‌ی مجوز کاربر نهایی» است که داخل نرم‌افزار یا همراه با آن است. شما بدون موافقت با شرایط توافق‌نامه‌ی مجوز کاربر نهایی نمی‌توانید هیچ نرم‌افزاری را که محتوی یا همراه با این توافق‌نامه‌ است، بارگیری یا نصب کنید. اگر با این شرایط موافقت نکنید، مجاز به استفاده از نرم‌افزار نیستید. همه لایسنس‌های پولی ویژگی‌هایی را اضافه می‌کنند که در نسخه آزمایشی در دسترس نیست؛ برای مثال، شتاب‌دهنده‌ی دانلود داخلی برای به حداکثر رساندن عملکرد دانلود و پشتیبانی فنی اولویت‌دار. اگر لایسنس  و کامل نرم‌افزار را خریداری کنید یک لایسنس کاربری به شما تعلق می‌گیرد تا از نرم‌افزار روی یک کامپیوتر استفاده کنید. شما باید از نرم‌افزار برای اهداف قانونی استفاده کنید. اگر لایسنس یک‌ساله‌ و کامل نرم‌افزار را خریداری کنید یک لایسنس کاربری به شما تعلق می‌گیرد تا از نرم‌افزار روی یک کامپیوتر برای مدت یک سال، از زمان وارد کردن کلید محصول (شماره سریال)، استفاده کنید. شما باید از نرم‌افزار برای اهداف قانونی استفاده کنید. استفاده از نرم‌افزار دارای لایسنس یک‌ساله محدودیت زمانی یک‌ساله دارد. این بدان معناست که نرم‌افزار بعد از یک سال از کار خواهد افتاد و درخواست مجوز دیگری می‌کند؛ مگر اینکه با پرداخت دوباره‌ی هزینه‌ی مجوز یک‌ساله، مجوز به مدت یک سال دیگر تمدید شود. دوره‌ی به‌روزرسانی رایگان فقط محدود به زمان انقضای لایسنس یک‌ساله است. در نتیجه، تا زمانی که نرم‌افزار با لایسنس یک‌ساله کار می‌کند، شما همیشه می‌توانید آزادانه نرم‌افزار را به‌روزرسانی کنید.

 

ممنوعیتهای استفاده

به شما یک لایسنس ‌انحصاری، غیرقابل‌انتقال و قابل‌فسخ داده شده است که در مطابقت کامل با این مقررات به  persiandownloadmanager.com دسترسی داشته و از آن استفاده کنید. به عنوان یکی از شروط استفاده از سایت، شما به PDM ضمانت می‌دهید که از وب‌سایت برای هیچ هدفی که طبق این سند غیرقانونی یا ممنوع است استفاده نخواهید کرد. شما نمی‌توانید از سایت به صورتی استفاده کنید که موجب آسیب رساندن، غیرفعال کردن، تحت فشار گذاشتن، مختل کردن استفاده یا‌ دخالت در استفاده‌ی سایر طرف‌ها از سایت شود. شما نباید به هیچ روشی با استفاده از سایت به مواد یا اطلاعاتی که آگاهانه در دسترس قرار نگرفته‌ یا مهیا نشده‌اند دسترسی پیدا کرده یا برای دسترسی به آن‌ها تلاش کنید.

تغییر، انتشار، انتقال، مهندسی معکوس، مشارکت در انتقال یا فروش محتوای موجود در سایت و ایجاد کارهای اقتباسی یا سوءاستفاده از آن‌ها به هر شکلی، چه کامل و چه جزئی، برای شما ممنوع است. فروش مجدد محتوای سایت PDM غیرقانونی است. استفاده از سایت به شما این حق را نمی‌دهد که به صورت غیرمجاز از محتوای محافظت شده استفاده کنید و به ویژه نمی‌توانید هیچ یک از حقوق مالکیت یا اعلان‌های ارجاع را در هیچ یک از محتواها حذف کرده یا تغییر دهید. شما فقط می‌توانید از محتوای محافظت شده برای استفاده‌ی شخصی خود استفاده کنید و نمی‌توانید بدون اجازه کتبی صریح از PDM و دیگر دارندگان کپی‌رایت از محتواها به شکل دیگری استفاده کنید. شما توافق می‌کنید که در محتوای محافظت شده هیچ حق مالکیتی به دست نمی‌آورید. ما به شما هیچ مجوزی، چه صریح و چه ضمنی، در رابطه با مالکیت معنوی PDM اعطا نکرده‌ایم؛ مگر اینکه به صراحت توسط PDM مجاز شمرده شده باشد.

 

استفاده از اطلاعات وب‌سایت

شما منوط به شرایط زیر می‌توانید اسناد موجود در این وب‌سایت را مشاهده، کپی، چاپ و توزیع کنید؛ مگر اینکه در جای دیگری از سایت غیر از این عنوان شده باشد.

  • اسناد به هیچ شکلی نباید تغییر پیدا کنند.
  • اسناد باید فقط برای اهداف غیرتجاری، شخصی و آگاهی‌بخشی استفاده شوند.
  • کپی‌های اسناد یا بخشی از آن‌ها باید شامل اعلان کپی‌رایت بالا و این اعلان مجوز باشند؛ 
  • PDM حق دارد این مجوزها را در هر زمانی لغو کند و بعد از اعلان کتبی PDM، استفاده از اسناد باید بلافاصله متوقف شود.

اسناد مشخص شده در بالا شامل طراحی یا چیدمان این وب‌سایت نمی‌شوند. عناصر این وب‌سایت توسط قوانین تجارت و سایر قوانین‌ محافظت می‌شوند و نباید به طور کامل یا جزئی کپی یا شبیه‌سازی شوند.

 

ضمانت و سلب مسئولیت

کلیه‌ی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود در این وب‌سایت «با همین وضعیت» ارائه شده و فاقد هرگونه ضمانت یا شرایط اعلام شده یا ضمنی دیگری، شامل ولی نه محدود به ضمانت كيفيت قابل‌عرضه، ضمانت كيفيت رضایت‌بخش، ضمانت قابليت دادوستد یا انطباق با هدف خاص و یا ضمانت‌هایی که از قانون، مقررات، عرف تجاری یا مناسبات گذشته‌ی طرفین معامله ناشی می‌شوند است؛ به‌جز مواردی که به طور صریح در توافق‌نامه‌ای بین شما و PDMارائه شده است. PDM هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خطاها یا حذفیات در اطلاعات یا نرم‌افزار یا سایر اسنادی که توسط این وب‌سایت ارجاع داده شده و یا پیوند آن‌ها در سایت موجود است ندارد. ارجاع به شرکت‌ها، خدمات و محصولات آن‌ها «با همین وضعیت» و بدون هر نوع ضمانت، چه صریح و چه ضمنی، انجام می‌شود.  PDMهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خسارت‌های خاص، جنبی، غیرمستقیم یا تبعی از هر نوع یا هر خسارت دیگری، ازجمله بدون محدودیت، خسارات ناشی از دست دادن استفاده، داده‌ها یا سود، چه احتمال آسیب بیان شده باشد و چه نشده باشد، و بر اساس هر نظریه‌ی مسئولیت و هر خسارتی که از استفاده یا عملکرد این اطلاعات ناشی شده یا به آن مربوط می‌شود، ندارد. این وب‌سایت ممکن است دارای نقص‌‌های فنی یا سایر بی‌دقتی‌ها و اشتباهات تایپی باشد. تغییرات به صورت دوره‌ای اضافه می‌شوند؛ این تغییرات در نسخه‌های جدید این وب‌سایت لحاظ خواهند شد. PDM ممکن است در هر زمانی محصولات یا برنامه‌های توصیف شده در این وب‌سایت را تغییر داده یا ارتقا بخشد. PDM هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه خسارت مستقیم، غیرمستقیم، تنبیهی، جنبی، ویژه، تبعی یا هرگونه خسارتی، از جمله بدون محدودیت، خسارت‌های از دست دادن استفاده، داده‌ها یا سود، ناشی از یا به هر شکلی مرتبط با استفاده یا عملکرد سایت یا نرم‌افزار، به دلیل تاخیر یا ممکن نبودن استفاده از سایت یا خدمات مرتبط، ارائه یا عدم ارائه‌ی خدمات، یا برای هرگونه اطلاعات، نرم‌افزار، محصول، خدمات و تصاویر گرافیکی به دست آمده از طریق سایت، یا ناشی از استفاده از سایت، خواه بر اساس قرارداد، سهل‌انگاری، مسئولیت مطلق یا غیر از این، حتی اگر PDM یا هر یک از تأمین‌کنندگان آن از احتمال خسارت با خبر شده باشند،ندارداگر از هر بخشی از سایت یا هر قسمتی از این شرایط استفاده راضی نیستید، تنها راه‌حل شما متوقف کردن استفاده از سایت یا نرم‌افزار است. PDM هیچ گونه ادعایی در مورد مناسب بودن، قابلیت اطمینان بودن، در دسترس بودن، به موقع بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات، خدمات و تصاویر گرافیکی مربوطه که به هر مقصودی در سایت وجود دارد، نمی‌کند. همه این اطلاعات، نرم‌افزار‌ها، محصولات، خدمات و تصاویر گرافیکی مربوطه «با همین وضعیت» و بدون هر نوع ضمانت یا شرایط ارائه می‌شوند.

 

این وب‌سایت در سایر کشورهای جهان قابل دسترسی است و ممکن است حاوی ارجاع به محصولات، خدمات و برنامه‌هایی از PDM باشد که در کشور شما منتشر نشده است. این ارجاعات به این معنی نیست که PDM قصد دارد این محصولات، خدمات یا برنامه‌ها را در کشور شما منتشر کند.

 

بازخورد و پشتیبانی

مطالب یا اطلاعات غیرشخصی ارسال شده به PDM محرمانه تلقی نمی‌شوند، مگر اینکه در اینجا یا در سیاست حفظ حریم خصوصی به صراحت ذکر شده باشد. با ارسال هرگونه اطلاعات یا مطالب غیرشخصی به PDM، مجوزی نامحدود و غیر قابل لغو برای استفاده، تکثیر، نمایش، اجرا، اصلاح، انتقال و توزیع آن مطالب یا اطلاعات به PDM داده‌اید و همچنین موافقت می‌کنید که PDM در استفاده از هرگونه ایده، مفهوم، دانش فنی یا تکنیک‌هایی که به هر هدفی برای ما ارسال می‌کنید آزاد است. با این حال، ما نام شما و این واقعیت که مطالب یا اطلاعاتی را برای ما ارسال کرده‌اید اعلام عمومی نمی‌کنیم، مگر اینکه: (۱) شما به ما اجازه بدهید؛ (۲) ابتدا به شما اطلاع دهیم که مطالب یا سایر اطلاعاتی که به بخش خاصی از سایت ارسال کرده‌اید با نام شما منتشر یا به هر شکل دیگری استفاده خواهد شد؛ یا (۳) طبق قانون ملزم به انجام آن باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محافظت PDM از اطلاعات شخصی شما مانند نام و آدرس، به سیاست حفظ حریم خصوصی PDM مراجعه کنید.

 

حقوق محدودشده

نرم‌افزار و هرگونه اسناد همراه با آن «نرم‌افزار رایانه‌ای تجاری» و «اسناد نرم‌افزار رایانه‌ای تجاری» هستند. هرگونه استفاده، تغییر، انتشار نسخه‌ی بازتولید شده، اجرا، نمایش یا افشای نرم‌افزار و اسناد همراه با آن ممنوع و فقط تحت نظارت شرایط توافق‌نامه‌ی مجوز کاربر نهایی خواهد بود؛ مگر به میزانی که به صراحت در توافق‌نامه‌ی مجوز کاربر نهایی مجاز شمرده شده باشد.

 

پیوند به وبسایتهای شخص ثالث

وب‌سایت PDM حاوی پیوند به وب‌سایت‌هایی است که تحت کنترل PDM نیستند و توسط اشخاص ثالث اداره می‌شوند. PDM هیچ گونه ادعایی درباره‌ی هر وب‌سایتی که شما از طریق سایت PDM به آن دسترسی پیدا می‌کنید ندارد. وقتی به وب‌سایتی غیر از PDM دسترسی پیدا می‌کنید، مسئولیت این کار با شما خواهد بود و PDM مسئولیتی در قبال دقت یا قابل‌اطمینان بودن اطلاعات، داده‌ها، نظرات، توصیه‌ها یا اظهارات ارائه شده در این سایت‌ها ندارد. پی دی ام  این پیوندها را فقط به منظور سهولت ایجاد می‌کند و درج این پیوندها به معنای تأیید یا پذیرش مسئولیت در قبال محتوا یا استفاده‌ی این وب‌سایت‌ها نیست.

 

قانون حاکم

این وب‌سایت (غیر از سایت‌های پیوند داده شده) توسط پی دی ام  و از طریق دفاترش مدیریت و کنترل می‌شود. با دسترسی به این وب‌سایت، شما و پی دی ام  توافق می‌کنید که کلیه‌ی موارد مربوط به دسترسی یا استفاده‌ی شما از این وب‌سایت بدون توجه به اصول تعارض قوانین، طبق مقررات و قوانین ایران خواهد بود. همچنین شما و پی دی ام بدین وسیله موافقت می‌کنید در این‌گونه موارد مطیعِ محل و صلاحیت شخصی انحصاری دادگاه‌های ایران باشید. پی دی ام هیچ گونه ادعایی در مورد مناسب یا در دسترس بودن مطالب این وب‌سایت برای استفاده در مناطق دیگر، و دسترسی به آن‌ها از مناطقی که این مطالب در آنجا غیرقانونی یا ممنوع هستند ندارد. کسانی که تصمیم می‌گیرند از مناطق دیگر به این سایت دسترسی پیدا کنند به میل خودشان این کار را انجام می‌دهند و مسئولیت اطاعت از قوانین محلی بر عهده‌ی خودشان است. اگر طبق قوانین حاکم مشخص شود بخشی از این توافق‌نامه، از جمله ولی نه محدود به سلب مسئولیت‌های ضمانت و محدودیت‌های‌ مسئولیتِ‌ مطرح شده در بالا نامعتبر یا غیرقابل اجرا است، این ماده‌ی غیر معتبر یا غیرقابل اجرا با ماده‌ای معتبر و قابل اجرا که با هدف مورد نظر ماده‌ی اصلی بیشترین مطابقت را دارد جایگزین می‌شود و باقی توافق همچنان معتبر خواهد بود. این توافق‌نامه شامل تمام تعهد‌های بین کاربر و پی دی ام در رابطه با سایت است و جایگزین همه‌ی ارتباطات و پیشنهادهای الکترونیکی، شفاهی و کتبی‌‌ای می‌شود که در گذشته و حال درباره‌ی سایت بین پی دی ام و کاربر صورت گرفته‌اند.

 

پرداخت غرامت

شما موافقت می‌کنید که در مقابل خسارت‌ها، هزینه‌ها، مسئولیت‌ها و مخارج مربوط یا ناشی از استفاده یا عدم توانایی شما در استفاده از سایت، نرم‌افزار یا خدمات، هرگونه ارسال‌های کاربری توسط شما، نقض هر یک از شرایط این توافق‌نامه یا نقض هر یک از حقوق شخص ثالث یا نقض قوانین حاکم، مقررات و حکم‌‌ها توسط شما، از پی دی ام ، صاحب‌منصبان، مدیران، کارمندان و نمایندگان آن و اشخاص ثالث دفاع کرده، ‌‌آن‌ها را مصون داشته و به آن‌ها خسارت بپردازید. پی دی ام حق دفاع انحصاری و کنترل هر موردی را که منوط به پرداخت خسارت توسط شما باشد برای خود محفوظ می‌دارد؛ در این مواقع شما باید در ارائه‌ی هرگونه دفاع ممکن کاملاً با پی دی ام همکاری کنید.

 

اطلاعات علامت تجاری

علائم تجاری، لوگوها و دیگر نشان‌های نمایش داده شده در این سایت متعلق به شرکت پی دی ام ، اعطاکنندگان امتیاز و اشخاص ثالث هستند. شما مجاز نیستید بدون رضایت کتبی قبلی از پی دی ام یا شخص ثالثی که صاحب نشانه است، از نشانه استفاده کنید.

ویندوز، لوگوی ویندوز و دکمه استارت ویندوز علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت‌شده‌ی شرکت مایکروسافت در ایالات‌متحده و سایر کشورها هستند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری پدیده سافت می باشد

1390 - 1399